Innkomne påmeldinger (83)

Denne listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. punkt 3.1 i tilleggsreglene).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Henning Solberg KNA Indre Ytre Østfold Mitsubishi WRC 6,5 1
Cato Menkerud KNA Indre Ytre Østfold Henning Solberg
 
Marius Bermingrud KNA Eiker Fiesta R1 19
Ronald Haug NMK Bø Marius Bermingrud
 
Oscar Solberg KNA Indre Ytre Østfold Ford Fiesta R5 2
Patrik Barth MK Ratten Oscar Solberg
 
Torkjell Westheim Asker og Bærum Motorsport Subaru Impreza 13
Steingrim Westheim Asker og Bærum Motorsport Torkjell Westheim
 
Geir Helge Frøslid NMK Fluberg Subaru Impreza WRX STi 3
Arne Ingar Stulen NMK Hadeland Geir Helge Frøslid
 
Olav Fredriksen NMK Modum & Sigdal Volvo 240 10
Øyvind Hoff NMK Nore og Uvdal Olav Fredriksen
 
Arne Martin Lundhaug KNA Kongsvinger Volvo 240 17
Terje Kristoffersen KNA Kongsvinger Arne Martin Lundhaug
 
Espen Isaksætre KNA Solør Motorsport Nissan Almera 11
Vilde Lindum Fjulsrud NMK Modum & Sigdal Espen Isaksætre
 
Georg Linnamäe Estonian Autosport Union Peugeot 208 R2 5
Volodymyr Korsia Ukrainian Automobile Federation ALM Motorsport
 
Marius Aasen Asker og Bærum Motorsport Fors Fiesta R5 2
Marlene Engan Aasen Asker og Bærum Motorsport Marius Aasen
 
Morten Sætren NMK Drammen Opel Astra 11
Kenneth Åsen NMK Drammen Morten Sætren
 
Oddbjørn Røed NMK Sandefjord Ford Fiesta R5 2
Haakon Sande NMK Tønsberg Oddbjørn Røed
 
Mats Nygård KNA Kongsvinger Volvo 10
Johan Svendesen KNA Kongsvinger Mats Nygård
 
Sten Rønning KNA Kongsvinger Saab V4 15
Tom Rønning KNA Kongsvinger Sten Rønning
 
Jacob Lyseng NMK Hønefoss Renault Clio 20
Vegard Halland NMK Nore og Uvdal Vegard Halland
 
Kenneth Kristiansen NMK Hurum og Røyken Ford Escort 11
Helen Lund NMK Hurum og Røyken Kenneth Kristiansen
 
Vegard Moen Østfold Motorsport Honda Civic TypeR 11
Preben Moen Østfold Motorsport Vegard Moen
 
John Erling Grav Østfold Motorsport Volvo 242 10
Thomas Grønlund Østfold Motorsport John Erling Grav
 
Daniel Dahlström Säffle MC Volvo 940 17
Jörgen Johansson Mk Team Westom Daniel Dahlström
 
Tommy Transeth NMK Tønsberg Subaru Wrx Sti 13
Chriss-Toni Johnsen NMK Tønsberg Tommy Transeth
 
Glenn Ivar Gjester KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Tina Jeanette Olsen KNA Kongsvinger Glenn Ivar Gjester
 
Dagfinn Skullerud NMK Aurskog-Høland Volvo 240 17
Ronny Lund NMK Aurskog-Høland Dagfinn Skullerud
 
Petter Fausko Asker og Bærum Motorsport Opel Kadett GSI 15
Terje Steinar Buberget KNA Kongsvinger Petter Fausko
 
Simen Leira KNA Kongsvinger Ford Escort RS2000 19
Magnus Branes KNA Kongsvinger Simen Leira
 
Axel Schiøtz KNA Varna Subaru Impreza STI 3
Thomas Schiøtz NMK Follo Axel Schiøtz
 
Stian Brøderud KNA Kongsvinger Mitsubishi Evo IV 13
Hans Petter Aarstad KNA Kongsvinger Stian Brøderud
 
Martin Pedersen Skistad KNA Solør Motorsport Volvo 940 VOC 19
Atle Søbakk KNA Kongsvinger Martin Pedersen Skistad
 
Kenneth Johnsrød Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi Evo IX 13
Eirik Borge Asker og Bærum Motorsport Kenneth Johnsrød
 
Stein-Erik Brynildsen NMK Gardermoen Mitsubishi Evo IV 13
Vemund Leivestad NMK Aurskog Høland Mitsubishi Rallyteam Norway
 
Martin Nygård KNA Kongsvinger Subaru Impreza 3
Jørgen Eriksen KNA Kongsvinger Martin Nygård
 
Magnus Engelbrektsson Mk Team Treske Volvo 940 10
Carin Nilsson Mk Team Treske Magnus Engelbrektsson
 
Anders Grøndal Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Roger Eilertsen Asker og Bærum Motorsport Anders Grøndal
 
Vidar Nordbø KAK BMW M3 15
Geir Stensland KAK Vidar Nordbø
 
Harald Larsen NMK Larvik Subaru Impreza sti 3
Jørn Listerud KNA Varna Harald Larsen
 
Martin Tollefsen NMK Nore og Uvdal Peugeot 11
Knut Løvstuen NMK Nore og Uvdal Martin Tollefsen
 
Trond Stensbøl KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Sigbjørn Hansen KNA Øvre Romerike Trond Stensbøl
 
Johan Brekke NMK Nore og Uvdal Volvo 240 17
Jonas Hvambsal KNA Kongsberg Jonas Hvambsal
 
Ola Jr Nore NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta ST 20
Jørgen Nordhagen NMK Hadeland Jørgen Nordhagen
 
Anders Kjær NMK Larvik VW Golf GTi 11
Gøril Underbakke NMK Nore og Uvdal Anders Kjær
 
Kent Strømstad KNA Kongsvinger Subaru Impreza 19
Ole Martin Sagli KNA Kongsvinger Kent Strømstad
 
Per Alvin Alm NMK Gjøvik Volvo 240 17
Thea M. Vestli KNA Kongsvinger Per Alvin Alm
 
Kristian Furuseth KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Lars Atle Nymoen KNA Kongsvinger Kristian Furuseth
 
Mats Lysen KNA Solør Motorsport Mitsubishi Evo 6 13
Lena Lysen NMK Elverum Mats Lysen
 
Lars Engen NMK Hamar Volvo 940 17
Morten Karset NMK Hamar Lars Engen
 
Anders Bakke Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta ST 7
Simen Fearnley Asker og Bærum Motorsport Anders Bakke
 
Hans Martin Bakken KNA Kongsvinger Ford Fiesta ST 11
Karina Lønhøiden KNA Kongsvinger Hans Martin Bakken
 
Bjørn Bækkevold Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi Evo IX 13
Dyre Erling Fredriksen Asker og Bærum Motorsport Bjørn Bækkevold
 
Ruben Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford Escort RS2000 11
Jon Eirik Gårdhammer NMK Nedre Hallingdal Ruben Bjerknes
 
Steve Røkland KNA Kongsvinger Ford Fiesta ST 7
Dag Nordstrand NMK Hamar Steve Røkland
 
Bernt Kollevold Asker og Bærum Motorsport Toyota Celica ST205y 13
Ove Johnny Andersen Asker og Bærum Motorsport Bernt Kollevold
 
Kjetil Storberget KNA Solør Motorsport Volvo 244DL 17
Roger Storberget KNA Solør Motorsport Kjetil Storberget
 
Håkon Sveen Frøslid NMK Fluberg Peugeot 208 R2 5
Marius Fuglerud NMK Drammen Håkon Sveen Frøslid
 
Atle Redalen NMK Nore og Uvdal Mercedes 190 10
Knut Sigurd Brekke NMK Nore og Uvdal Atle Redalen
 
Viktor Løsch Danneborg KNA Aust-Agder Citroen DS3 R5 2
Carina Møller FAMA Viktor Løsch Danneborg
 
Jan Tore Andersen Østfold Motorsport Volvo 240 10
Helene Skau Andersen Østfold Motorsport Jan Tore Andersen
 
Svein Roger Andersen Østfold Motorsport Mitsubishi 13
Ulf Rinden NMK Trøgstad Svein Roger Andersen
 
Torbjørn Eidså KAK Volvo 242 10
Steinar Rosseland KAK Torbjørn Eidså
 
Stian Dahl KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Hanna Svendsen KNA Kongsvinger Stian Dahl
 
Thomas Bryntesson NMK Trøgstad Volvo 240 10
Kim Sevius Säffle Motor Club Thomas Bryntesson
 
Rune Harbosen KNA Solør Motorsport Volvo 242 17
Tina Harbosen KNA Solør Motorsport Rune Harbosen
 
Mads Østberg Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta WRC 1
Torstein Eriksen NMK Modum & Sigdal Adapta Motorsport
 
Jo Inge Bakken KNA Kongsvinger Nissan Almera 11
Tommy Slåstad KNA Kongsvinger Jo Inge Bakken
 
Philip N. Bakken KNA Kongsvinger Nissan Almera GTI 20
Vegard Myrli KNA Kongsvinger Vegard Myrli
 
Nikolay Gryazin Latvian Automobile Federation Skoda Fabia R5 2
Yaroslav Fedorov Russian Automobile Federation Sports Racing Technologies
 
Mats Peder Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo 940 10
Kristian E. Hvambsal KNA Kongsberg Mats Peder Hvambsahl
 
Tom Slaastad KNA Kongsvinger Ford Escort mk1 11
Kjell Hansen KNA Kongsvinger Tom Slaastad
 
Anders Gjestrum-Larsen NMK Larvik Saab V4 19
Sven Kristensen NMK Larvik Anders Gjestrum-Larsen
 
Andreas Wiik NMK Hamar Nissan Almera 11
Tormod Kvisler NMK Hamar Andreas Wiik
 
Kim Anders Nyhus KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Anders Wangen Asker og Bærum Motorsport Kim Anders Nyhus
 
Marcus Lundhaug KNA Kongsvinger Nissan Almera 20
Roy Tangen KNA Kongsvinger Marcus Lundhaug
 
Ole Christian Veiby KNA Kongsvinger Skoda Fabia R5 2
Stig Rune Skjærmoen NMK Elverum Ole Christian Veiby
 
Tony Caspersen NMK Aurskog-Høland Subaru Impreza 555 13
Kjell Pettersen Asker og Bærum Motorsport Tony Caspersen
 
Ole K Gislerud NMK Nedre Hallingdal Mitsubishi EVO VI 13
Rita Kristensen KNA Eiker Mitsubishi Rally Team Norway
 
Simen Øverby KNA Kongsvinger Volvo 240 17
Christoffer Engelstad KNA Kongsvinger Simen Øverby
 
Vetle Braskerud KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Marte Lystgård KNA Kongsvinger Vetle Braskerud
 
Christian August Selmer Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Anita Selmer Asker og Bærum Motorsport Christian August Selmer
 
Christoffer Pedersen Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta 5
Anita W. Hvambsahl KNA Kongsvberg Christoffer Pedersen
 
Ole Morten Korsmo KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Tore Hellerud SMK EDA Ole Morten Korsmo
 
Runar Pedersen Asker og Bærum Motorsport Subaru Impreza STI 3
Stine Marie Klemetsdal NMK Tønsberg Runar Pedersen
 
Lars Martin Stensbøl KNA Kongsvinger Renault Twingo R2 5
Mads Ola Stensbøl KNA Kongsvinger Lars Martin Stensbøl
 
Svein Tore Løvhøiden KNA Kongsvinger Volvo 242 10
Marius Eng KNA Kongsvinger Svein Tore Løvhøiden
 
Tor Arnt Hammersmark KAK Subaru Impreza STI 3
Per Gunnar Aasen KAK Tor Arnt Hammersmark
 
Morten Storsveen KNA Varna Renault Twingo R2 5
Merete Storsveen KNA Varna Morten Storsveen
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 83
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"