Innkomne påmeldinger (95)

Denne listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. punkt 3.1 i tilleggsreglene).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Oscar Solberg KNA Indre Ytre Østfold Volvo 242 10
Kjell Pettersen Asker og Bærum Motorsport Oscar Solberg
 
Ole Morten Korsmo KNA Kongsvinger Volvo 244 17
Thomas Skogheim KNA Kongsvinger Ole Morten Korsmo
 
Emil Sivesind NMK Krabyskogen Volvo 940 19
Henrik Paulsen NMK Krabyskogen Emil Sivesind
 
Birger Gundersen Asker og Bærum Motorsport Volvo 240 10
Pål Christian Iversen Asker og Bærum Motorsport Birger Gundersen
 
Camilla Antonsen KNA Varna Volvo 940 10
Anniken Storsveen KNA Varna Camilla Antonsen
 
Per Brynildsen KNA Varna VW Golf II GTI 16V 15
Morten Erik Abrahamsen NMK Larvik Per Brynildsen
 
Marcus Lundhaug KNA Kongsvinger Nissan Almera 11
Petter Fjelstad KNA Varna Marcus Lundhaug
 
Henning Solberg KNA Indre Ytre Østfold Ford Fiesta 2
Cato Menkerud KNA Indre Ytre Østfold Henning Solberg
 
Roger Søyland KNA Kongsvinger Ford Fiesta ST 11
Vegard Myrli KNA Kongsvinger Roger Søyland
 
Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Peugeot 206 EVO 11
Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Heine Rudi
 
Jørn Moen NMK Modum & Sigdal Nissan Almera 11
Oskar Biksrud NMK Modum & Sigdal Jørn Moen
 
Morten Strand NMK Modum og Sigdal Volvo 940 10
Stian Håre NMK Modum og Sigdal Morten Strand
 
Robert Nygård KNA Kongsvinger Subaru 13
Arne Martin Lundhaug KNA Kongsvinger Robert Nygård
 
Thomas Kvam Grenland Motorsport Klubb Mitsubishi Evo 9 13
Stian Johnsen Grenland Motorsport Klubb Thomas Kvam
 
Kristiane Hvaal Engh NMK Krabyskogen Renault Clio RS 20
Gunhild Hvaal Engh NMK Krabyskogen Kristiane Hvaal Engh
 
Pål Rokkestad NMK Asker Ford Escort MK II 11
Rune Dybvik NMK Asker Pål Rokkestad
 
Morten Gravermoen NMK Modum & Sigdal Subaru Impreza STI 13
Vilde Lindum Fjulsrud NMK Modum & Sigdal Morten Gravermoen
 
Ole Vincent Såtvedt KNA Kongsvinger Volvo 242 15
Terje Steinar Buberget KNA Kongsvinger Ole Vincent Såtvedt
 
Anders Gjester KNA Kongsvinger Volvo 240 17
Marthe Lystgård KNA Kongsvinger Anders Gjester
 
Eyvind Brynildsen KNA Varna VW Golf lll Kit Car 11
Roger Eilertsen Asker og Bærum Motorsport Eyvind Brynildsen
 
Stig Roar Holter KNA Solør Motorsport Volvo 242 10
Alina Drazkowski NMK Solør Stig Roar Holter
 
Jim Roger Haugom KNA Kongsvinger Ford Fiesta R2 5
Glenn Ivar Gjester KNA Kongsvinger Jim Roger Haugom
 
Svein Anders Myrvang KNA Kongsvinger Opel Ascona B 11
Simen Leira KNA Kongsvinger simen leira
 
Andreas Wiik Asker og Bærum Motorsport VW Polo R5 2
Tormod Kvisler Asker og Bærum Motorsport Wiik Motorsport AS
 
Håkon Sveen Frøslid NMK Fluberg Subaru Impreza STi 13
Jørn Listerud KNA Varna Håkon Sveen Frøslid
 
Geir Helge Frøslid NMK Fluberg Ford Fiesta R5 2
Øyvind Rødsjø Beckstrøm NMK Gardermoen Geir Helge Frøslid
 
Jon-Anders Nordby NMK Gardermoen Volvo 240 19
Karl Martin Fauskrud NMK Hamar Jon-Anders Nordby
 
Erik Svartås KNA Varna BMW M3 10
Pernille Svartås KNA Varna Erik Svartås
 
Kristian Lauvlid NMK Modum og Sigdal Volvo 242 10
Kaia Dahl NMK Modum og Sigdal Kristian Lauvlid
 
Trond Stensbøl KNA Kongsvinger Volvo 242 10
Tommy Slåstad KNA Kongsvinger Trond Stensbøl
 
Per Arne Enger NMK Nore og Uvdal Subaru Impreza 13
Stein Henning Birkely NMK Hamar Per Arne Enger
 
Tom Slaastad KNA Kongsvinger Ford Escort mk1 11
Kjell Hansen KNA Kongsvinger Tom Slaastad
 
Olav Fredriksen NMK Modum & Sigdal Volvo 240 10
Ole Thomas Westby NMK Modum & Sigdal Olav Fredriksen
 
Ole Johnny Dahl KNA Kongsvinger VW Golf 2 11
Olav Sondre Strand KNA Kongsvinger Ole Johnny Dahl
 
Stian Dahl KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Vetle Braskerud KNA Kongsvinger Stian Dahl
 
Morten Karlsen-Haugen NMK Modum og Sigdal Volvo 240 10
Nina Maria Koblinger KNA Eiker Morten Karlsen-Haugen
 
Tommy Lillenes KNA Kongsvinger Opel Ascona 19
Sara Breisjøberg KNA Kongsvinger Tommy Lillenes
 
Marius Aasen Asker & Bærum Motorsport Skoda Fabia R5 2
Marlene Engan Aasen Asker & Bærum Motorsport Marius Aasen
 
Kenneth Johnsrød Asker & Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Dyre Erling Fredriksen Asker & Bærum Motorsport Kenneth Johnsrød
 
Thea Turvoll Lien NMK Modum og Sigdal Ford Fiesta R2t 5
Tom Kristian Lien NMK Modum og Sigdal Tom Kristian Lien
 
Jo Inge Bakken KNA Kongsvinger Ford Fiesta R5 mk 1 2
Johanne N Bakken KNA Kongsvinger Jo Inge Bakken
 
Philip N Bakken KNA Kongsvinger Volvo 740 10
Sivert Mastad KNA Kongsvinger Philip N Bakken
 
Mats Nygård KNA Kongsvinger Volvo 940. 10
Johan Svendsen KNA Kongsvinger Mats Nygård
 
Martin Nygård KNA Kongsvinger Subaru STI 13
Tina Jeanette Olsen KNA Kongsvinger Martin Nygård
 
Mats Peder Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo 940 evo 10
Merethe Halland NMK Nore og Uvdal Mats Peder Hvambsahl
 
Iver Kleven Hilde NMK Nedre Hallingdal VW Golf 2 19
Jon Eirik Gårdhammer NMK Nedre Hallingdal Iver Kleven Hilde
 
Morten Storsveen KNA Varna Renault Twingo r2 evo 5
Merete Storsveen KNA Varna Morten Storsveen
 
Marius Holtet NMK Modum & Sigdal Volvo 242 10
Jon Raaen NMK Modum & Sigdal Marius Holtet
 
Jens Berger NMK Elverum Volvo 940 20
Jan Frode Storsveen NMK Elverum Jan Frode Storsveen
 
Daniel Lindfjord NMK Elverum Ford Fiesta R1 20
Einar Alexandersen NMK Elverum Daniel Lindfjord
 
Anders Grøndal Asker og Bærum Ford Fiesta R5 Mk2 2
Marius Fuglerud NMK Drammen Anders Grøndal
 
Petter Fausko Asker & Bærum Motorsport Opel Kadett GSI 15
Leif Arne Neset Asker & Bærum Motorsport Petter Fausko
 
Markus Bakken NMK Modum og Sigdal Citroen C2 R2 Max 5
Hedda Turvoll Lien NMK Modum og Sigdal Markus Bakken
 
Geir-Ingar Mythe Asker og Bærum Motorsport Subaru impresa 13
Audun Vestenfor NMK Gol Geir-Ingar Mythe
 
Rune Kittelsen KAK Volvo 940 EVO 10
Pål Kittelsen KAK Rune Kittelsen
 
Anders Øiseth KNA Kongsvinger Mercedes-Benz 190 E 2.3/16 19
Mats Andersson KNA Kongsvinger Mats Andersson
 
Anders Krogstad NMK Trøgstad Opel Manta 19
Martin Winberg NMK Trøgstad Anders Krogstad
 
Jarle de Oliveira Granheim NMK Gardermoen Volvo 240 17
Jan Fredrik Bonden KAK Jarle de Oliveira Granheim
 
Sivert Bjerkely Wallander NMK Aurskog-Høland Nissan almera GTI 11
Ole Gunnar Sundbolien Hoel NMK Aurskog-Høland Sivert Bjerkely Wallander
 
Marius Solberg Hansen Asker og Bærum Motorsport Hond Civic R 20
Ronald Haug NMK Hønefoss Øivind Hansen
 
Roger Johansen NMK Aurskog-Høland Nissan Almera 11
Knut-Arne Vestli KNA Kongsvinger Roger Johansen
 
Sander Sæter KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Sondre Sæter KNA Kongsvinger Sander Sæter
 
Håvard Bondal KNA Kongsberg Volvo 242 10
Morten Bjørkesett KNA Håvard Bondal
 
Frank Tore Larsen NMK Modum & Sigdal VW Polo GTI R5 2
Torstein Eriksen NMK Modum & Sigdal Frank Tore Larsen
 
Christian Sagli KNA Kongsvinger Volvo 242 10
Ole Martin Sagli KNA Kongsvinger Christian Sagli
 
Andreas Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo 940 10
Jakob Hvambsahl NMK Kongsberg Andreas Hvambsahl
 
Torbjørn Eidså KAK Volvo 242 10
Tommy Egeli NMK Konsmo Torbjørn Eidså
 
Hans Einar Mørkhagen NMK Elverum Volvo 240 10
Espen Synstad NMK Elverum Hans Einar Mørkhagen
 
Ole Gunnar Skogli NMK Nore & Uvdal Ford Sierra Cosworth 10
Raymond Braaten NMK Aurskog & Høland Ole Gunnar Skogli
 
Benjamin Ward Asker og Bærum motorsport Ford Fiesta R2 5
Thea Martine Oppegård Vestli KNA Kongsvinger Benjamin Ward
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Ford Fiesta R5 Mk2 2
Line Lykke Jensen NMK Modum og Sigdal Roger Rustand
 
Kristian Hvambsal NMK Kongsberg Volvo 240 10
Jonas Hvambsal KNA Kongsberg Kristian Hvambsal
 
Fredrik Magnussen NMK Hønefoss Volvo 242 10
Anders Bråten NMK Hønefoss Fredrik Magnussen
 
Ib Vegard Andersen NMK Modum & Sigdal Volvo 244 VOC 19
Kari Anne Ramstad NMK Modum & Sigdal Ib Vegard Andersen
 
Petter Sæves Waskaas NMK Grenland Subaru Impreza Sti 13
Henrik Ø. Johannessen NMK Modum og Sigdal Petter Sæves Waskaas
 
Stein-Erik Brynildsen NMK Gardermoen Mitsubishi EVO R4 13
Vemund Leivestad NMK Aurskog Høland Stein-Erik Brynildsen
 
Tor Arnt Hammersmark KAK BMW 10
Per Gunnar Aasen KAK Tor Arnt Hammersmark
 
Stian Brøderud KNA Kongsvinger Skoda Fabia R5 2
Andreas Jahren NMK Tvedestrand Stian Brøderud
 
Tor Helge Halland NMK Nore og Uvdal Volvo 940 10
Vegard Halland NMK Nore og Uvdal Tor Helge Halland
 
Valter Chr. Jensen KNA Oslo Ford Escort RS 1800 15
Erik Pedersen NMK Larvik Valter Chr. Jensen
 
Maren Engseth NMK Elverum Volvo 240 10
Morten Karset NMK Hamar Maren Engseth
 
Steve Røkland KNA Kongsvinger Peugeot 208 R2 5
Jørgen Eriksen KNA Kongsvinger Steve Røkland
 
Ole Christian Veiby KNA Kongsvinger Hyundai i20 2
Stig Rune Skjærmoen NMK Elverum Kristoffersson Motorsport
 
Anders Lundhaug KNA Kongsvinger Volvo 242 15
Roy Tangen KNA Kongsvinger Anders Lundhaug
 
Tom Vidar Belgen NMK Trøgstad Peugoet 208 R2 5
Aleksander Braaten NMK Aurskog og Høland Tom Vidar Belgen
 
Rino Bækkevold NMK Aurskog Høland Volvo 240 17
Stian Kristiansen NMK Aurskog Høland Rino Bækkevold
 
Jonas Svendby NMK Gardermoen Nissan Almera Kit Car 11
Monica Sætra NMK Gardermoen Jonas Svendby
 
Svein Tore Løvhøiden KNA Kongsvinger Opel Kadett GSI 11
Marius Eng KNA Kongsvinger Svein Tore Løvhøiden
 
Kenneth Kristiansen NMK Asker Subaru 13
Helen Lund NMK Asker Kenneth Kristiansen
 
Trond Sveinsvoll KNA Stavanger Citroën C3 R5 2
Jørgen Nordhagen NMK Hadeland Trond Sveinsvoll
 
Kim Anders Nyhus KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Anders Wangen Asker og Bærum Motorsport Kim Anders Nyhus
 
Espen Berglund KNA Solør Motorsport Opel Ascona B 11
Margit Berglund KNA Solør Motorsport Espen Berglund
 
Daniel Løvlien NMK Aurskog & Høland Mitsubishi Evo 6 19
Jeanett E. Haug KNA Eiker Daniel Løvlien
 
Lars Martin Stensbøl KNA Kongsvinger Ford Fiesta R5 Mk1 2
Mads Ola Stensbøl KNA Kongsvinger Lars Martin Stensbøl
 
Tom Erik Sund KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Thomas Andre Nilsen KNA Kongsvinger Tom Erik Sund
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 95
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"