Resultater Klassevis
KNA Rally Finnskog 2017

Klasse 2

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 2 Mads Østberg
Ola Fløene
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Ford Fiesta R5
Adapta Motorsport as
A
2
0:00.0
47:50.5
0:00.0
0:00.0
2 9 Ole Christian Veiby
Stig Rune Skjærmoen
KNA Solør Motorsport
NMK Elverum
Skoda Fabia R5
Ole Christian Veiby
A
2
0:00.0
47:55.5
0:05.0
0:05.0
3 3 Eyvind Brynildsen
Anders Fredriksson
KNA Varna
Årjängs MK
Ford Fiesta R5
Adapta Motorsport
A
2
0:00.0
47:55.8
0:05.3
0:00.3
4 4 Frank Tore Larsen
Torstein Eriksen
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum & Sigdal
Ford Fiesta R5
Adapta Motorsport
A
2
0:00.0
48:31.2
0:40.7
0:35.4
5 14 Nikolay Gryazin
Yaroslav Fedorov
Sports Racing Technologies
Sports Racing Technologies
Škoda R5
Sports Racing Technologies
A
2
0:00.0
48:51.3
1:00.8
0:20.1
6 5 Anders Grøndal
Roger Eilertsen
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Ford Fiesta R5
Anders Grøndal
A
2
0:00.0
50:01.5
2:11.0
1:10.2
7 10 Christian August Selmer
Anita Christine Selmer
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Ford Fiesta R5
Christian August Selmer
A
2
0:00.0
51:07.5
3:17.0
1:06.0
8 19 Oddbjørn Røed
Haakon Sande
NMK Sandefjord
NMK Tønsberg
Ford Fiesta R5
Oddbjørn Røed
A
2
0:00.0
53:15.4
5:24.9
2:07.9
9 11 Arnt Gustav Olsen
Rune Eilertsen
Asker og Bærum Motorsport
Østfold Motorsport
Ford Fiesta R5
Arnt Gustav Olsen
A
2
0:00.0
54:35.8
6:45.3
1:20.4

Klasse 3

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 8 Marius Aasen
Veronica Engan
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Subaru Impreza STI
Marius Aasen
N
3
0:00.0
51:43.5
0:00.0
0:00.0
2 26 Martin Nygård
Jørgen Eriksen
KNA Kongsvinger
KNA Solør Motorsport
Subaru
Martin Nygård
N
3
0:00.0
57:01.1
5:17.6
5:17.6
3 24 Axel Schiøtz
Thomas Schiøtz
KNA Varna
NMK Follo
Subaru Impreza WRX
Axel Schiøtz
N
3
0:00.0
58:47.7
7:04.2
1:46.6
4 6 Oscar Solberg
Patrick Barth
KNA Indre Ytre Østfold
MK Ratten
Subaru Impreza WRX STI
Adapta Motorsport AS
N
3
0:00.0
59:45.0
8:01.5
0:57.3
5 25 Eivind Røed
Pål Øyvind Fagerli
NMK Sandefjord
NMK Sandefjord
Subaru Impreza WRX STI
Eivind Røed
N
3
0:00.0
65:59.8
14:16.3
6:14.8

Klasse 5

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 7 Steve Røkland
Tom Woodburn
KNA Kongsvinger
Morecambe
Peugeot 208 R2
Steve Røkland
A
5
0:00.0
52:19.6
0:00.0
0:00.0
2 22 Lars Martin Stensbøl
Mads Ola Stensbøl
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Renault Twingo R2
Lars Martin Stensbøl
A
5
0:00.0
53:57.3
1:37.7
1:37.7
3 21 Morten Storsveen
Erik Svartås
KNA Varna
KNA Varna
Renault Twingo R2
Morten Storsveen
A
5
0:00.0
55:10.1
2:50.5
1:12.8
4 13 Tom Heitmann
Stine Marie Klemetsdal
NMK Sandefjord
NMK Tønsberg
Ford Fiesta R2
Tom Heitmann
A
5
0:00.0
55:25.8
3:06.2
0:15.7

Klasse 7

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 23 Håkon Sveen Frøslid
Marius Fuglerud
NMK Fluberg
NMK Drammen
Ford Fiesta ST
Håkon Sveen Frøslid
N
7
0:00.0
56:36.6
0:00.0
0:00.0
2 18 Roger Søyland
Vegard Myrli
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Ford Fiesta ST
Roger Søyland
N
7
0:00.0
56:36.9
0:00.3
0:00.3
3 27 Anders Bakke
Thea Frydenberg
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Ford Fiesta ST
Anders Bakke
N
7
0:00.0
60:41.6
4:05.0
4:04.7

Klasse 10

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 39 Mats Peder Hvambsahl
Kristian Hvambsal Eriksen
KNA Kongsberg
KNA Kongsberg
Volvo 940 evo
Mats Peder Hvambsahl
NAS
10
0:00.0
53:56.1
0:00.0
0:00.0
2 33 Vidar Nordbø
Eirik Spilling
KAK
NMK Konsmo
BMW M3
Vidar Nordbø
NAS
10
0:00.0
54:07.7
0:11.6
0:11.6
3 38 Ole Morten Korsmo
Tore Hellerud
KNA Kongsvinger
SMK EDA
Volvo 240
Ole Morten Korsmo
NAS
10
0:00.0
54:25.5
0:29.4
0:17.8
4 46 Atle Redalen
Knut Sigurd Brekke
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Mercedes 190e
Atle Redalen
NAS
10
0:00.0
56:39.2
2:43.1
2:13.7
5 47 Olav Fredriksen
Øyvind Hoff
NMK Modum & Sigdal
NMK Kongsberg
Volvo 240
Olav Fredriksen
NAS
10
0:00.0
56:44.0
2:47.9
0:04.8
6 53 Kim Anders Nyhus
Sondre Strand
KNA Kongsvinger
KNA Solør Motorsport
Volvo 240
Kim Anders Nyhus
NAS
10
0:00.0
58:36.8
4:40.7
1:52.8
7 59 Steffen Bjerknes
Gjermund Lien Dahl
NMK Nedre Hallingdal
NMK Nedre Hallingdal
Volvo 242
Steffen Bjerknes
NAS
10
0:00.0
58:38.7
4:42.6
0:01.9
8 52 Simon Andersson
Urban Fröjd
Bengtsfors MC
Falköpings MK
Volvo 940
Simon Andersson
NAS
10
0:00.0
60:26.5
6:30.4
1:47.8
9 58 Ståle Brastad
Daniel Wolden
NMK Follo
NMK Elverum
Ford Sierra Cosworth
Ståle Brastad
NAS
10
0:00.0
61:38.2
7:42.1
1:11.7

Klasse 11

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 35 Edvall Martin Stenberg
Trond-Håvard Østheim
NMK Hadeland
NMK Hadeland
Ford Escort RS
Edvall Martin Stenberg
NAS
11
0:00.0
53:52.3
0:00.0
0:00.0
2 48 Tore Smørgrav
Harald Bråthen
NMK Kongsberg
NMK Kongsberg
Renault Clio
Tore Smørgrav
NAS
11
0:00.0
57:09.4
3:17.1
3:17.1
3 62 Benjamin A. Ward
Simen Næss Hagen
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Nissan Almera GTi
Benjamin A. Ward
NAS
11
0:00.0
64:41.1
10:48.8
7:31.7
4 61 Hans Martin Bakken
Erlend Julien
KNA Kongsvinger
KNA Stavanger
Ford Fiesta ST
Hans Martin Bakken
NAS
11
0:00.0
65:13.0
11:20.7
0:31.9
5 54 Daniel Monteiro
Daniel Martinsson
NMK Kongsberg
KNA Kongsberg
Nissan Almera GTI
Daniel Monteiro
NAS
11
0:00.0
65:19.9
11:27.6
0:06.9
6 66 Trond Magne Sandvik
Frode Gunnerød
NMK Kongsberg
NMK Tønsberg
Nissan Almera
Trond Magne Sandvik
NAS
11
0:00.0
68:43.4
14:51.1
3:23.5

Klasse 13

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 29 Søren Snartemo
Arne-Ingar Stulen
NMK Konsmo
NMK Hadeland
Mitsubishi EVO Vl
Søren Snartemo
NAS
13
0:00.0
51:58.0
0:00.0
0:00.0
2 32 Bernt Kollevold
Ove Johnny Andersen
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Toyota Celica ST205
Bernt Kollevold
NAS
13
0:00.0
53:09.8
1:11.8
1:11.8
3 41 Thomas Skogheim
Marius Eng
KNA Solør Motorsport
KNA Kongsvinger
Mitsubishi EVO 6
Thomas Skogheim
NAS
13
0:00.0
54:01.5
2:03.5
0:51.7
4 30 Mats Lysen
Lena Lysen
KNA Solør Motorsport
NMK Elverum
Mitsubishi Lancer EVO 6
Mats Lysen
NAS
13
0:00.0
54:18.8
2:20.8
0:17.3
5 43 Jim Roger Haugom
Arne Martin Lundhaug
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Mitsubishi EVO VI
Jim Roger Haugom
NAS
13
0:00.0
55:00.1
3:02.1
0:41.3
6 37 Kenneth Johnsrød
Eirik Borge
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Mitsubishi Evo IX
Kenneth Johnsrød
NAS
13
0:00.0
55:59.5
4:01.5
0:59.4
7 44 Bjørn Bækkevold
Dyre Erling Fredriksen
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Mitsubishi EVO Ix
Bjørn Bækkevold
NAS
13
0:00.0
62:06.6
10:08.6
6:07.1
8 51 Øivind Lehre
Tom Kristiansen
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Subaru WRX STI
Øivind Lehre
NAS
13
0:00.0
63:02.8
11:04.8
0:56.2
9 57 Morten Gravermoen
Vilde Lindum Fjulsrud
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum & Sigdal
Subaru Impreza
Morten Gravermoen
NAS
13
0:00.0
63:08.4
11:10.4
0:05.6
10 45 Tommy Transeth
Chriss-Toni Johnsen
NMK Tønsberg
NMK Tønsberg
Subaru WRX
Tommy Transeth
NAS
13
0:00.0
65:46.5
13:48.5
2:38.1

Klasse 14

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 55 Roy Oskar Skaug
Tom Slaastad
NMK Trøgstad
KNA Kongsvinger
Volvo 240 GLE
Roy Oskar Skaug
NAS
14
0:00.0
59:42.9
0:00.0
0:00.0
2 67 Trond Stensbøl
Sigbjørn Hansen
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Volvo 240
Trond Stensbøl
NAS
14
0:00.0
60:03.9
0:21.0
0:21.0

Klasse 17

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 71 Mats Nygård
Johan Svendsen
KNA Kongsvinger
KNA Solør Motorsport
Volvo 940
Mats Nygård
VOC
17
0:00.0
59:49.4
0:00.0
0:00.0

Klasse 19

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 72 Gustav Holter-Hovind
Rune Ottesen
NMK Aurskog-Høland
NMK Aurskog-Høland
Volvo 940
Gustav Holter-Hovind
DEB
19
0:00.0
63:48.0
0:00.0
0:00.0

Klasse 20

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 901 Marcus Lundhaug
Roy Tangen
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Volvo
Marcus Lundhaug
UNG
20
0:00.0
65:47.2
0:00.0
0:00.0

Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"